Nowy Obniżka! Zanim pójdziesz do lekarza Zobacz większe

Zanim pójdziesz do lekarza

Nowy

Autor: Andrew W. Saul, PH.D.

Więcej szczegółów

10 Sztuk

26,00 zł

34,99 zł

-8,99 zł

Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

ISBN: 978-83-61012-99-3

♦ 416 stron;

♦ format: 165 x 230 mm

♦ oprawa miękka

 

Opis:

„...Zwolnij swojego lekarza? Chyba tylko wariat mógłby to powiedzieć!

Owszem, wariat. Zwariowany na punkcie zdrowia. Czy istnieje lepszy

powód do szaleństwa niż troska o własny organizm?”

 

     Doktor Andrew W. Saul w książce Zanim pójdziesz do lekarza pisze o potrzebie wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie i dobre samopoczucie. Trapiące nas choroby często mają podłoże cywilizacyjne, bywają konsekwencją niehigienicznego stylu życia i błędów żywieniowych, które – powtarzane latami – wyjaławiają nasz organizm i pozbawiają go środków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Medycyna konwencjonalna często pozostaje wobec nich bezradna, a przyjmowane lekarstwa pomagają tylko doraźnie. Czy wizyta u lekarza to wszystko, co możemy dla siebie zrobić? Z pewnością nie.

 

     Autor nie zachęca do rezygnowania z dobrodziejstw współczesnej wiedzy medycznej. Radzi jednak myśleć logicznie i dokonywać prawidłowych wyborów, by móc stać się partnerem dla specjalisty i skończyć z bezkrytycznym przyjmowaniem tego, co większość lekarzy mówi pod dyktando dochodowego przemysłu farmaceutycznego. Uczy dostrzegać wartość niekonwencjonalnych metod leczenia i wymagać od naszego doktora stosowania wszystkich skutecznych kuracji, w tym przede wszystkim niesłusznie lekceważonej lub demonizowanej witaminoterapii. Omawia również szereg powszechnych dolegliwości i podaje proste recepty, jak je złagodzić lub pozbyć się ich całkowicie.

 

     Czy zdrowie musi kosztować i boleć? Czy zawsze potrzebujemy leków, by wyzdrowieć? Czy pobyt w szpitalu pomoże wam poczuć się lepiej? Czy lekarze mają monopol na wiedzę o uzdrawianiu? Czy naturoterapia to bzdury? Nie wierzcie w to. Po prostu przyjmijcie, że medycyna oparta wyłącznie na lekach jest niepełna. A w naturalnym leczeniu nie chodzi o to, żeby lekarza unikać, a żeby go nie potrzebować.

 

Zmieńcie nawyki i przekonania, poznajcie skuteczne, proste terapie i cieszcie się zdrowiem przez długie lata.

Produkty powiązane