Nowy Obniżka! Rak. Nowe, metaboliczne podejście do leczenia i profilaktyki nowotworów Zobacz większe

Rak. Nowe metaboliczne podejście do leczenia i profilaktyki nowotworów

Nowy

Autor: Travis Christofferson, MS

Więcej szczegółów

13 Sztuk

37,00 zł

49,99 zł

-12,99 zł

Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Dodatkowe informacje:

ISBN: 978-83-65717-07-8

♦ 368 stron;

format: 155 x 230 mm;

♦ oprawa twarda.

                                      

Opis:

                                                      

Rak. Nowe, metaboliczne podejście do leczenia i profilaktyki nowotworów Travisa Christoffersona odsłania nową perspektywę i daje nadzieję chorym na raka i ich lekarzom. Opowiada o nowych nietoksycznych terapiach, które są konsekwencją rodzącej się teorii o metabolicznym pochodzeniu nowotworów. To nowatorskie podejście może okazać się punktem zwrotnym w walce z największym wrogiem ludzkości – rakiem. W świetle teorii o metabolicznym pochodzeniu nowotworów leczenie nie przypomina już pola bitwy. Jest raczej łagodną rehabilitacją i przywracaniem ładu w organizmie. W przeciwieństwie do królujących dziś na rynku farmaceutycznym tzw. ukierunkowanych leków, terapie metaboliczne leczą wszystkie rodzaje nowotworów, wykorzystując słaby punkt komórek nowotworowych: dysfunkcyjny metabolizm.

                                                                                                                                                                                         

           „Travis Christofferson napisał fascynującą książkę, w której przedstawia historię raka i to, w jaki sposób uważany był za chorobę genetyczną, podczas gdy tak naprawdę jest chorobą metaboliczną. W przeciwieństwie do normalnych komórek, które wytwarzają energię przez oddychanie tlenowe, w komórkach nowotworowych ten proces nie zachodzi prawidłowo i zastępuje go fermentacja. Travis opisuje, w jaki sposób w guzach pojawiają się mutacje i dlaczego nie mogą być przyczyną choroby. Informacje przedstawione w tej książce będą miały daleko idące konsekwencje w leczeniu nowotworów i zapobieganiu im.

Terapie metaboliczne okażą się skuteczniejsze i mniej toksyczne niż stosowane dziś leczenie genetyczne i immunologiczne, poprawią jakość życia chorych oraz uchronią od śmierci miliony pacjentów na całym świecie”.

dr Thomas N. Seyfried

autor książki Cancer as a Metabolic Disease

                                                                                                                                                                                         

     „Genialna książka zawierająca aktualne informacje i fachowe omówienie tematu. Czyta się ją jak powieść i jest łatwa do zrozumienia dla każdego, kto interesuje się nowym podejściem do nowotworów i opieki nad chorymi. Polecam ją moim pacjentom, rodzinie, przyjaciołom i kolegom z pracy. Sama często do niej wracam”.

dr Nasha Winters, naturopata

                                                

„Fenomenalna! Obowiązkowa lektura dla każdego, kto ma raka lub zna kogoś cierpiącego na tę chorobę. Wszystkim ją polecam. Kup ją i przeczytaj”.

dr Joseph Mercola, założyciel mercola.com

                                                                                                                                                                                     

O autorze:

                                 

Travis Christofferson jest absolwentem biologii molekularnej Honors College na Uniwersytecie Stanowym Montany oraz inżynierii materiałowej i nauk ścisłych Wyższej Szkoły Górnictwa i Technologii w Dakocie Południowej. Dziś jest pełnoetatowym pisarzem naukowym i założycielem fundacji Single Cause, Single Cure (noszącej obecnie nazwę Foundation for Metabolic Cancer Therapies), której celem jest wspieranie badań naukowych dotyczących wpływu terapii metabolicznych na leczenie nowotworów.