Nowy W poszukiwaniu prawdy o raku Zobacz większe

W poszukiwaniu prawdy o raku. Nowa metaboliczna teoria w leczeniu i zapobieganiu nowotworom

Nowy

Autor: Travis Christofferson, MS

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł

Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

 KSIĄŻKA  DOSTĘPNA OK. 26.10.2018

ISBN: 978-83-65717-07-8

 

„Informacje przedstawione w książce Potykając się o prawdę będą miały głębokie konsekwencje w leczeniu i zapobieganiu nowotworom. Metaboliczne terapie będą skuteczniejsze i mniej toksyczne niż obecne terapie genowe i immunologiczne, poprawią jakość życia oraz przedłużą życie milionów pacjentów na całym świecie.”

THOMAS N. SEYFRIED, PhD (doktor nauk, przyp. tłum.)

autor książki Cancer as a Metabolic Disease

„Genialna książka z aktualnymi informacjami, zawierająca fachowe zestawienie zagadnień związanych z nowotworami. Czyta się ją jak powieść, jest łatwa do zrozumienia przez wszystkich, którzy interesują się nowym podejściem do tematu raka i leczenia go. Polecam ją pacjentom, rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom i osobiście często się do niej odwołuję.”

Dr NASHA WINTERS, ND (specjalista medycyny naturalnej, przyp. tłum.)

„Fenomenalna .... obowiązkowa lektura dla każdego, kto ma raka lub zna kogoś, kto na niego choruje. .... Cały czas podkreślam jej ogromne znaczenie. Zdobądź ją i przeczytaj.”

Dr JOSEPH MERCOLA, mercola.com

„Autor zabiera nas w ponad stuletnią, ekscytującą podróż przez badania nad zrozumieniem i zwalczeniem tej choroby. ..... To wspaniała i intrygująca naukowa książka.”

ROBERT L. ELLIOT, MD, PhD (doktor medycyny, doktor nauk, przyp. tłum.)

„Absolutnie obowiązkowa lektura, aby zrozumieć historię i ewolucję współczesnej terapii przeciwnowotworowej.”

JOSEPH C. MAROON, MD (doktor medycyny, przyp. tłum.)

autor The Longevity Factor

 

Mistrzowskie połączenie historii i najnowocześniejszej nauki, która rzuca nowe światło na najciemniejszą diagnozę ludzkości - teraz zaktualizowana i poszerzona

Dla każdego dotkniętego rakiem - oraz dla lekarzy, którzy z nim walczą - książka ta odsłania nową i pełną nadziei perspektywę. Odkrywa nowe, ekscytujące, nietoksyczne terapie, będące konsekwencją  rodzącej się metabolicznej teorii raka. Terapie te mogą pewnego dnia okazać się punktem zwrotnym w walce z naszym dawnym wrogiem. Pokazują nam, w jaki sposób teoria metaboliczna przeobraża pole bitwy, ukierunkowując badania na inny sposób leczenia nowotworów, będący raczej formą łagodnej rehabilitacji niż ostrej walki. W tym zdecydowanym odejściu od obecnej „ukierunkowanej” rewolucji, z którą mamy do czynienia w dziedzinie leków przeciwnowotworowych, zaprezentowane terapie metaboliczne mają jedną uderzającą cechę, która je wyróżnia - możliwość leczenia wszystkich rodzajów nowotworów, poprzez wykorzystanie słabego punktu wszystkich komórek nowotworowych: dysfunkcyjnego metabolizmu.

 

Travis Christofferson uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie biologii molekularnej w ramach programu Montana State University Honors Program oraz tytuł magistra w dziedzinie inżynierii materiałowej i nauk ścisłych w South Dakota School of Mines and Technology. Dziś jest pełnoetatowym pisarzem naukowym i założycielem fundacji Single Cause, Single Cure  (noszącej obecnie nazwę Foundation for Metabolic Cancer Therapies). Mieszka w Południowej Dakocie.