Kardiologia metaboliczna

Nowy

Autor: Stephen T. Sinatra, M.D., F.A.C.C., F.A.C.N., C.N.S.

Wprowadzenie: James C. Roberts, M.D., F.A.C.C.

Więcej szczegółów

10 Sztuk

45,00 zł

59,99 zł

-14,99 zł

Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Autor: Stephen T. Sinatra, M.D., F.A.C.C., F.A.C.N., C.N.S.

Wprowadzenie: James C. Roberts, M.D., F.A.C.C.

ISBN: 978-83-65717-06-1

♦ 416 stron

♦ format: 165 x 230 mm

♦ oprawa miękka

 

Opis:

Kardiologia  metaboliczna – nowa nadzieja dla tych, którzy ją stracili!

Jeśli zdiagnozowano u ciebie nadciśnienie tętnicze, zastoinową niewydolność serca, kardiomiopatię, dusznicę bolesną, chorobę wieńcową, arytmię, chorobę zastawek lub inną chorobę serca, doktor Stephen T. Sinatra pomoże ci wrócić do zdrowia. Jego metoda polega na zwiększeniu ilości tlenu pobieranego przez mięsień sercowy z krwiobiegu, a tym samym tempa, w jakim komórki przekształcają składniki odżywcze w energię. Jak tego dokonać?

 Doktor Sinatra opracował program żywieniowy polegający na suplementacji czterech bioenergetycznych substancji: koenzymu Q10, L-karnityny, D-rybozy oraz magnezu. Synergiczne połączenie tych składników doda energii wszystkim komórkom w organizmie i sprawi, że zaczną funkcjonować na optymalnym poziomie. To recepta nie tylko na zdrowe serce, lecz także na lepsze samopoczucie, kiedy tradycyjne metody leczenia zawodzą.

 Kardiologia metaboliczna doktora Sinatry jest tak skuteczna, że w kilku udokumentowanych przypadkach uratowała chorych przed przeszczepem. Sam autor znakomicie wyjaśnia czytelnikom podstawy kardiologii metabolicznej – nowej dziedziny medycznej, która łączy najnowsze odkrycia naukowe na temat żywienia z tradycyjną kardiologią kliniczną. Co ważne, doktor Sinatra posługuje się przy tym łatwym do zrozumienia językiem.

 To właśnie dzięki tej metodzie możemy leczyć przyczyny, zamiast tylko zwalczać objawy za pomocą niebezpiecznych i bardzo często nieskutecznych leków.

Kardiologia metaboliczna  to obowiązkowa lektura dla lekarzy, pacjentów i wszystkich tych, którzy troszczą się o własne serce oraz chcą poprawić jakość swojego życia.

 

Lek. med. Stephen T. Sinatra to dyplomowany kardiolog, psychoterapeuta i bioenergoterapeuta, a także specjalista do spraw żywienia i starzenia się organizmu. W ramach swojej praktyki lekarskiej prowadzonej w Manchesterze w stanie Connecticut łączy metody medycyny konwencjonalnej z terapiami żywieniowymi i technikami psychologicznymi. Sinatra jest adiunktem klinicznym w Szkole Medycznej Uniwersytetu w Connecticut i autorem wielu książek, w tym

♦ The Great Cholesterol Myth,

Reverse Heart Disease Now,

Optimum Health,

Heartbreak and Heart Disease,

Heart Sense for Women i Lower Your Blood Pressure in Eight Weeks.