Nowy Zobacz większe

Dieta ketogeniczna

Nowy

Autor: Maria Emmerich

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł

Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

                                                                       Książka dostępna od 10.10.2018 r.

                                                                                     Autor: Maria Emmerich
 Dodatkowe informacje:

♦ ISBN: 9788365717085

ok. 400 stron

miękka oprawa

wymiar 205 x 255
 
    Czym jest dieta ketogeniczna? Sposobem odżywiania, który przestawi wasz organizm ze spalania cukru na spalanie tłuszczu. To również rewolucyjna metoda poprawienia stanu zdrowia. Maria Emmerich, ekspert od żywienia i popularna blogerka, rozwiewa wszystkie wątpliwości dotyczące diety ketogenicznej w książce wydanej przez nasze wydawnictwo w serii poświęconej zdrowemu odżywianiu.
    W Diecie ketogenicznej Maria Emmerich eliminuje element niepewności towarzyszący ketogenicznemu gotowaniu. Jeżeli chcecie spróbować takiej diety, ale jesteście zajęci, żyjecie w stresie albo nie wiecie, jak zmienić swój sposób odżywiania, to właśnie dla was jest ta książka. Przepisy są nie tylko proste i szybkie w przygotowaniu, lecz także stworzone w celu wprowadzenia organizmu w stan ketozy, by mógł zacząć sam się uzdrawiać. Potrawy nie zawierają zbóż i zostały opracowane z wykorzystaniem pełnowartościowych produktów zgodnie z filozofią paleo. Ponadto wiele z nich można przygotować w wersji bez orzechów, bez jajek, bez nabiału lub jako potrawy wegetariańskie.
 
Maria Emmerich zmagała się z nadwagą przez całe liceum i studia, chociaż robiła to, co zalecali eksperci: ograniczyła spożycie tłuszczu i ćwiczyła. Doszła do wniosku, że musi być lepszy sposób, i w końcu odkryła dietę ketogeniczną, dzięki której wyleczyła zespół jelita drażliwego, pozbyła się refluksu oraz poprawiła ogólny stan swojego organizmu. Obecnie prowadzi prężną działalność w zakresie doradztwa żywieniowego, a jej klienci mogą zaświadczyć, że dieta ta pomaga również na podwyższony poziom cukru we krwi, zespół metaboliczny i wiele innych schorzeń — utrata wagi to jedynie dodatek. Maria jest autorką dziewięciu książek na temat wpływu diety na zdrowie. Mieszka w stanie Wisconsin razem ze swoim mężem Craigiem i dwoma synami Micahem i Kaiem. Więcej o samej Marii i jej pracy można dowiedzieć się ze strony internetowej http://mariamindbodyhealth.com/.