Nowy Obniżka! Dieta ketogeniczna Zobacz większe

Dieta ketogeniczna

Nowy

Autor: Maria Emmerich

Więcej szczegółów

9 Sztuk

75,00 zł

99,99 zł

-24,99 zł

Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

   
                                                                              
 Dodatkowe informacje:

♦ ISBN: 978-83-65717-08-5

400 stron

miękka oprawa

format 205 x 255
 

Opis:

Czym jest dieta ketogeniczna? Sposobem odżywiania, który przestawi wasz organizm ze spalania cukru na spalanie tłuszczu. To również rewolucyjna metoda dbania o zdrowie. Dieta ta pomaga wyleczyć wszystko: od epilepsji przez otyłość po choroby autoimmunologiczne, zalecana jest również w terapii nowotworów oraz wielu innych chorób.

W Diecie ketogenicznej Maria Emmerich, ekspertka od żywienia i popularna blogerka, rozwiewa wątpliwości dotyczące ketogenicznego gotowania. Jeżeli chcecie spróbować takiej diety, ale jesteście zajęci, żyjecie w stresie albo nie wiecie, jak zmienić swój sposób odżywiania, to właśnie dla was jest ta książka. Przepisy są nie tylko proste i szybkie w przygotowaniu, lecz także stworzone w celu wprowadzenia organizmu w stan ketozy, by mógł zacząć sam się uzdrawiać. Potrawy nie zawierają zbóż i zostały opracowane z wykorzystaniem pełnowartościowych produktów zgodnie z filozofią paleo. Ponadto wiele z nich można przygotować w wersji bez orzechów, jajek, nabiału lub jako potrawy wegetariańskie.

                                                                                                                          

Przyrządzanie apetycznych posiłków ketogenicznych pełnych składników odżywczych jest prostsze, niż wam się wydaje. Dzięki tym szybkim i prostym przepisom ketogenicznym nauczycie się, jak to robić.

                                                                                                                             

O autorce:

Maria Emmerich bezskutecznie walczyła z nadwagą przez całe liceum i studia, chociaż robiła to, co zalecali eksperci: ograniczyła spożycie tłuszczu i ćwiczyła. Doszła do wniosku, że musi być lepszy sposób, i w końcu odkryła dietę ketogeniczną, dzięki której wyleczyła zespół jelita drażliwego, pozbyła się refluksu oraz poprawiła ogólny stan swojego organizmu. Obecnie prowadzi prężną działalność w zakresie doradztwa żywieniowego, a jej klienci mogą zaświadczyć, że dieta ta pomaga również na podwyższony poziom cukru we krwi, zespół metaboliczny i wiele innych schorzeń – utrata wagi to jedynie dodatek. Maria jest autorką dziewięciu książek na temat wpływu diety na zdrowie. Mieszka w stanie Wisconsin razem ze swoim mężem Craigiem i dwoma synami Micahem i Kaiem. Więcej informacji o samej Marii i jej pracy znajdziecie na stronie internetowej http://mariamindbodyhealth.com/.