Menu Zamknij

Regulamin sklepu

1. Sprzedającym jest “Oficyna Wydawnicza ABA” Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000028867.
2. Adres siedziby: 00-790 Warszawa, ul. Willowa 8/10 lok. 43.
3. Adres reklamacji: jw
4. Dane podawane podczas rejestracji klienta, o ile nie wyrazi on zgody na przetwarzanie i umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych, będą przetwarzane przez ABA wyłącznie w celu realizacji zamówień zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie będą udostępniane zewnętrznym podmiotom.
5. Księgarnia wystawia faktury VAT na życzenie klienta, należy tylko podać właściwe dane (wpisać nr NIP w formularzu rejestracyjnym).
6. Wszystkie ceny zamieszczone przy prezentacjach produktów podane są w walucie polskiej (PLN).
7. Książki wysyłamy w przeciągu 3–4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (w przypadku płatności przelewem od momentu odnotowania wpłaty przez klienta).
8. Podane koszty wysyłki obowiązują wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polski.
9. W przypadku pobrania płatność za zakupione książki odbywa się przy odbiorze (wysyłamy za zaliczeniem pocztowym). Koszty wysyłki według obowiązujących cen Poczty Polskiej pokrywa odbiorca. Przy zakupie, którego wartość wynosi 400 zł i więcej, koszty przesyłki pocztowej pokrywa wydawnictwo, pozostawiając Państwu możliwość wybrania odpłatnej przesyłki kurierem.
10. Zamówienia realizować będziemy zgodnie z kolejnością otrzymywania, aż do wyczerpania zapasów.
11. Jeżeli z winy Wydawnictwa nie jest możliwe zrealizowanie w pełni zamówienia, zostanie ono zrealizowane częściowo, natomiast w momencie uzyskania możliwości realizacji pozostałej części Wydawnictwo pokrywa koszty przesyłki pocztowej.

12. Podane ceny obowiązują w roku 2019 i tylko w sprzedaży wysyłkowej.

13. Złożenie zamówienia w księgarni www.oficynaaba.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
14. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.