Menu Zamknij

Regulamin sklepu

1. Sprzedającym jest „Oficyna Wydawnicza ABA” Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000028867.

2. Adres siedziby: 02-595 Warszawa, ul. Puławska 77 lok. U.5.

3. Adres reklamacji: jw

4. Dane podawane podczas rejestracji klienta, o ile nie wyrazi on zgody na przetwarzanie i umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych, będą przetwarzane przez ABA wyłącznie w celu realizacji zamówień zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie będą udostępniane zewnętrznym podmiotom.

5. Księgarnia wystawia faktury VAT i przesyła je drogą elektroniczną. Na specjalne życzenie klienta możemy dołączyć wersję papierową do przesyłki. W każdym wypadku należy podać właściwe dane (wpisać nr NIP w formularzu rejestracyjnym).
6. Wszystkie ceny zamieszczone przy prezentacjach produktów podane są w walucie polskiej (PLN).
7. Książki wysyłane są w ciągu 24 godzin (jednego dnia roboczego) od otrzymania płatności bądź złożenia zamówienia z opcją płatności przy odbiorze. Przewidywany czas dostawy to z reguły 48 godzin. W przypadku mniejszych miejscowości i w okresach okołoświątecznych dostarczenie paczki może zająć około 3-4 dni robocze. Zwykle zamówienia składane przed godziną 13:00 w dni robocze są realizowane jeszcze tego samego dnia. Czas oczekiwania na paczkę jest sumą: czas realizacji zamówienia + czas dostawy.
8. Podane koszty wysyłki obowiązują wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polski.
9. W przypadku pobrania płatność za zakupione książki odbywa się przy odbiorze (wysyłamy za zaliczeniem pocztowym). Koszty wysyłki według obowiązujących cen Poczty Polskiej pokrywa odbiorca. Przy zakupie, którego wartość wynosi 400 zł i więcej, koszty przesyłki pocztowej pokrywa wydawnictwo, pozostawiając Państwu możliwość wybrania odpłatnej przesyłki kurierem.
10. Zamówienia realizować będziemy zgodnie z kolejnością otrzymywania, aż do wyczerpania zapasów.
11. Jeżeli z winy Wydawnictwa nie jest możliwe zrealizowanie w pełni zamówienia, zostanie ono zrealizowane częściowo, natomiast w momencie uzyskania możliwości realizacji pozostałej części Wydawnictwo pokrywa koszty przesyłki pocztowej.

12. Podane ceny obowiązują w roku 2022 i tylko w sprzedaży wysyłkowej.

13. Złożenie zamówienia w księgarni www.oficynaaba.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
14. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.