Nowy Obniżka! Mity o cholesterolu Zobacz większe

Mity o cholesterolu

Nowy

Autor: Prof. dr hab. med. Walter Hartenbach

Więcej szczegółów

4 Sztuk

16,00 zł

24,90 zł

-8,90 zł

Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Dodatkowe informacje:

ISBN: 978-83-61012-58-0

♦ 100 stron;

♦ format A5;

♦ oprawa miękka

 

Opis:

To książka, którą powinien przeczytać każdy, kto stosuje lekarstwa obniżające poziom cholesterolu we krwi.


W poradniku, napisanym przystępnym językiem, profesor Hartenbach rozprawia się z najpoważniejszymi błędami dotyczącymi aplikowania leków obniżających cholesterol oraz dokładnie objaśnia niebagatelne znaczenie cholesterolu oraz jego korzystny wpływ na ludzki organizm. Udowadnia, dlaczego powszechnie występujące schorzenia, których najbardziej się obawiamy, takie jak miażdżyca czy zawał serca, nie mają nic wspólnego z podwyższonym cholesterolem, i udziela rad, jak się przed nimi bronić.
Autor obnaża prawdę o przepisywaniu przez lekarzy specyfików na cholesterol - obniżanie poziomu cholesterolu we krwi oznacza krociowe zyski głównie dla firm farmaceutycznych, lekarzy oraz producentów margaryny. Mało kto zdaje sobie sprawę, na jak ogromną skalę umyślnie dezinformuje się obywateli co do domniemanej szkodliwości cholesterolu.

Autor twierdzi, że wiele opinii na temat cholesterolu mija się z prawdą, oraz podkreśla fakt, że przemilcza się negatywne skutki obniżania cholesterolu we krwi. Mówi też o tym, że koncerny farmaceutyczne gotowe są "naginać" statystyki do swoich potrzeb, np. podając informację, że 80% społeczeństwa z powodu podwyższonego poziomu cholesterolu kwalifikuje się do leczenia środkami obniżającymi cholesterol.

 

Przeczytaj i zastanów się, ile prawdy może być w stwierdzeniach prof. dr. hab. med. Waltera Hartenbacha.

Czy wiedziałeś o tym, że cholesterol uczestniczy w procesach przemiany materii dotyczących gospodarki białkowej, hormonalnej, elektrolitowej oraz witaminowej organizmu? Czy i twój lekarz manipuluje tobą, przepisując ci lekarstwa na obniżanie cholesterolu i "zmuszając" cię tym samym do regularnych, wieloletnich wizyt w jego gabinecie? Czy i ty dałeś się wciągnąć w prowadzoną na szeroką skalę kampanię antycholesterolową, w której nie chodzi o dobro pacjenta, a o zyski dla firm farmaceutycznych?

 

Publikacja otwiera oczy na manipulację, jakiej jesteśmy poddawani.

W suplemencie do książki również przegląd opinii uznanych na całym świecie lekarzy i naukowców na temat znaczenia i właściwości cholesterolu oraz listy czytelników, w których przeczytamy o skutkach ubocznych lekarstw na obniżenie cholesterolu oraz o korzyściach z odstawienia tych specyfików.W poradniku, napisanym przystępnym językiem, profesor Hartenbach rozprawia się z najpoważniejszymi błędami, oraz dokładnie objaśnia niebagatelne znaczenie cholesterolu oraz jego korzystny wpływ na ludzki organizm. Udowadnia, dlaczego powszechnie występujące schorzenia, których najbardziej się obawiamy, takie jak miażdżyca czy zawał serca nie mają nic wspólnego z podwyższonym cholesterolem, i udziela rad, jak się przed nimi bronić.